Finansowanie mieszkań | Lazurowa 168

napisz do nas

sprzedaz@lazurowa168.pl

banner-image

Finansowanie

FINANSOWANIE MIESZKAŃ

Open Finance SA to lider na rynku pośrednictwa finansowego w Polsce. Firma działa na rynku od 2004 roku. Mocną pozycję zawdzięcza połączeniu wieloletniego doświadczenia z nowoczesnym podejściem do zarządzania finansami osobistymi Klientów. Bezpłatnie porównuje produkty bankowe, towarzystw ubezpieczeniowych czy też funduszy inwestycyjnych – to szeroka oferta, dzięki której Klienci mają wybór odpowiednich rozwiązań „na wyciągnięcie ręki” i to w jednym miejscu. W ofercie znajdują się wyselekcjonowane kredyty hipoteczne, gotówkowe, ubezpieczenia i lokaty bankowe 20 banków. Ponad 3 000 Ekspertów Finansowych na terenie całej Polski jest do dyspozycji Klientów – już ponad 2 mln osób zaufało i skorzystało z usług Open Finance SA.

Marzenie o własnym mieszkaniu nie musi być trudne do zrealizowania nawet jeśli nie posiadasz wystarczających środków finansowych! Specjalnie dla Naszych Klientów wraz z OPEN DIRECT stworzyliśmy własny, niezależny i bezpłatny Dział Kredytowy. Dzięki profesjonalnej i kompleksowej obsłudze szybko możesz uzyskać potrzebny kapitał by móc cieszyć się własnym miejscem na ziemi.

Specjalna Oferta Open Direct dla klientów nabywających lokale w „Lazurowa168”

Najważniejsze Korzyści dla Klientów:
Pakiet Deweloperski obniżający koszty około kredytowe do 2 900 zł!:
– zwrot kosztów taksy notarialnej – 600 zł
– zwrot kosztów wyceny nieruchomości – 350 zł
– opłacone na rok z góry ubezpieczenie na życie i nnw – składka roczna do 1950 zł
Karta Home Profit  – uprawniająca do wysokich rabatów od 10-50% w 700 sklepach budowalnych i wyposażenia wnętrz.

Promocja z Leroy Merlin:
• Projekt mieszkania (kuchni i łazienki) za 1 gr!
• 10% rabatu na pierwsze zakupy z użyciem karty DOM,
• 10% rabatu na całodzienne zakupy za każde 1000 punktów zgromadzone na karcie,

Dodatkowe informacje kredytowe:
• Prowizje od 0zł!
• Od 0 zł za wycenę!
• Szybki proces decyzyjny – decyzja nawet w 5 dni!
• Usługi świadczymy całkowicie bezpłatnie!
• Zapewniamy mobilność Eksperta,
• Kredyty do 90% wartości inwestycji
• Okres kredytowania do 35 lat
• Indywidualnie negocjujemy obniżenie oprocentowania z bankiem
• Uzyskasz sprawnie finansowanie czując się przy tym pewnie i bezpiecznie
• Wypełnimy i skompletujemy wszystkie wymagane dokumenty,
• Zapewniamy mobilność Eksperta,

Zachęcamy do kontaktu z naszym Ekspertem Finansowym, który odpowie na wszystkie pytania dotyczące finansowania zakupu nieruchomości kredytem hipotecznym.

Możliwość skorzystania z dopłat w programie Mieszkanie dla Młodych.  Program polega na państwowym dofinansowaniu zakupu mieszkania. O dofinansowanie mogą się starać osoby w wieku do 36 lat (małżeństwa – brany jest pod uwagę wiek osoby młodszej z nich). Osoba / małżeństwo starające się o dofinansowanie nie może być właścicielem lub współwłaścicielem lokalu mieszkalnego oraz nabywane mieszkanie będzie służyło zaspokajaniu potrzeb mieszkaniowych. Dofinansowanie umożliwia zakup mieszkania lub domu na rynku pierwotnym. Dzięki MdM zwiększamy swoją zdolność kredytową i jednocześnie może być wliczone w wkład własny. Dzięki MdM młode osoby, które chcą rozpocząć życie na własną rękę mają większe szanse na otrzymanie kredytu.

Warunki, aby otrzymać dofinansowanie w ramach programu Mieszkanie dla Młodych:

wiek wnioskodawcy: do 36 lat
kredytowanie na okres do 15 do 35 lat
wielkość kredytu musi wynosić min. 50% wartości mieszkania
całkowita wielkość mieszkania nie może przekraczać 85 mkw. (dla rodzin posiadających co najmniej 3 dzieci) oraz 75 mkw. (dla pozostałych)

EKSPERCI KREDYTOWI

Naszym klientom oferujemy wsparcie przy wnioskowaniu o kredyt na zakup wymarzonego mieszkania. Współpracujemy z renomowanymi ekspertami kredytowymi oraz największymi bankami. Nasi eksperci kredytowi pomogą Państwu w wyborze najlepszego i najbardziej dopasowanego do możliwości finansowych produktu finansowego, minimalizacji kosztów kredytu i co najważniejsze skrócenie czasu oczekiwania na przyznanie kredytu. Kompleksowa pomoc przy przygotowaniu dokumentacji dla banku.

Paweł Nowak
Ekspert Finansowy

tel 697 973 013
mail pawel.nowak@opendirect.pl

Robert Pakuła
Ekspert Finansowy

tel 667 982 040
mail robert.pakula@opendirect.pl