Informacje o inwestycji | Lazurowa 168

napisz do nas

sprzedaz@lazurowa168.pl

dan
banner-image

Inwestycja

INWESTYCJA

Lazurowa 168 to nowoczesna inwestycja położona w prężnie rozwijającej się części warszawskiego Bemowa.122 funkcjonalnie zaprojektowane 1, 2 i 3 pokojowe mieszkania o powierzchni od 31 do 68 m² usytuowane są na siedmiu kondygnacjach naziemnych. Inwestycja została zaprojektowana z myślą o wygodzie i bezpieczeństwie przyszłych mieszkańców. Funkcjonalny układ pomieszczeń umożliwia dowolną aranżację przestrzeni. Wszystkie mieszkania usytuowane od ulicy Lazurowej posiadają zabudowane, przeszklone balkony i podwyższoną izolacyjność akustyczną okien. Pod budynkiem znajduje się parking podziemny, do którego zjeżdżać będą cichobieżne windy. Cały teren zostanie ogrodzony i przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych. Na zamkniętym terenie inwestycji przewidziany jest również mały plac zabaw dla dzieci.

Liczne linie autobusowe i tramwajowe zapewniają bezkolizyjny dojazd do centrum miasta. W przyszłości, doskonałym uzupełniłem istniejącej infrastruktury komunikacyjnej stanie się II linia metra i planowana stacja Lazurowa–Górczewska (300m od budynku).

W bliskim sąsiedztwie znajdują się liczne tereny zielone, między innymi: Staw Jeziorzec i Fort Blizne, które zachęcają do aktywnego spędzania czasu. Dopełnieniem okolicznej oferty rekreacyjnej jest oddalony zalewie 15 min. spacerem od inwestycji Lazurowa 168 Park Górczewska. Ponadto w pobliżu znajduje się stacja wypożyczalni rowerów Veturilo i liczne ścieżki rowerowe.


IDEALNA LOKALIZACJA

DLACZEGO WARTO TU ZAMIESZKAĆ?

Dlaczego warto wybrać Lazurową 168 jako miejsce zamieszkania? Jakie atuty mają nasze mieszkania?

  • inwestycja w prężnie rozwijającej się części Warszawy
  • funkcjonalny układ pomieszczeń
  • plac zabaw dla dzieci
  • liczne linie autobusowe i tramwajowe
  • 300m od planowej II linii metra
  • liczne zielone tereny, ścieżki rowerowe

LAZUROWA168

Lazurowa168 to nowoczesny budynek trzyklatkowy, sześciopiętrowy z funkcjonalnymi mieszkaniami o zróżnicowanej powierzchni (od 31m2 do 68m2). Charakterystycznym elementem architektonicznym projektu są liczne przeszklenia, które gwarantują doskonałe doświetlenie lokali i zabudowane balkony, które podnoszą komfort akustyczny.

WŁASNOŚĆ GRUNTÓW

To gwarancja bezpieczeństwa i niższych kosztów

ZIELONE OTOCZENIE

Ścieżki rowerowe, parki i rezerwat przyrody – aktywny wypoczynek tuż obok.

UKŁAD POMIESZCZEŃ

2,7 wysokości mieszkania to większy komfort przestrzenny.

GARAŻ PODZIEMNY

Przestronny parking pod budynkiem to wygodne miejsce na Twój samochód.

KOMUNIKACJA

W pobliżu autobusy, tramwaje, drogi szybkiego ruchu a w przyszłości stacja II linii metra.

INFRASTRUKTURA

Przedszkola, szkoły, sklepy, przychodnie – wszystko w zasięgu kilku kwartałów ulic. komunikację

LOKALIZACJA

Bemowo jest jedną z najprężniej rozwijających się dzielnic Warszawy. Doskonałe połączenie z Centrum i szybki dojazd do „wylotówek” miasta ułatwiają przemieszczanie się mieszkańców dzielnicy. Rozbudowana infrastruktura oświatowa, usługowa i komunikacyjna oraz liczne tereny zielone sprawiają, że jest to chętnie wybierana część Warszawy.

PRZYJAZNA OKOLICA

Liczne tereny zielone, ścieżki rowerowe, parki, plac zabaw dla dzieci. Dostępna komunikacja autobusowa, tramwajowa i wkrótce II linia metra.

KOMPLEKSOWA INFRASTRUKTURA

Przedszkola, szkoły, przychodnie, centra handlowe i restauracje.